niedziela, 26 kwietnia 2009

kartki urodzinowe ;)

Bardzo lubię robić kartki na przywitanie maluchów, są to raczej kartki gratulacyjne dla rodziców, ale maja w sobie tą magię ...
Tym razem zdarzyło się tak, że w jednej rodzinie pojawił się chłopczyk a po dwóch tygodniach dziewczynka. Bardzo Gratuluje rodzicom :)
Kartki adekwatne do płci, i dostosowane do stylu jakie lubią ich mamy...

To kartka dla rodziców małego Miłosza :)
A to dla dziewczynki której imienia jeszcze nie znam. Przyszła na świat wczoraj rano...


Bardzo dawno nie skrapowałam, brak ochoty tłumaczony brakiem czasu, wena obecna była jedynie w trakcie zakupów craftowych, miliony pomysłów na sekundę... a potem pyk wszystko wietrzało z głowy... mam nadzieję że mam ten czas już za sobą, a moje życie lekko wyrówna krok :)
To kartka z życzeniami dalekiej podróży... oszczędna ale wiele mówiąca o adresacie... mam nadzieję że się spodoba :)


No i dawno poszukiwana Pavlova... zapach z 1922 roku tak typowy dla tego okresu... niestety nie mam zdolności opisywania zapachów czego bardzo teraz żałuję... zapach opisywany jako kwiatowy... no cóż

4 komentarze:

 1. Ładne są te Twoje kartki:-) Podziwiam i chciałabym się nauczyć takie robić. Czy we Wrocławiu organizowane są jakieś kursy lub warsztaty z tej dziedziny?
  Pozdrawiam wiosennie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne karteczki. :)

  Dopiero teraz się zorientowałam, że przeniosłaś bloga. :P
  Na moim blogu czeka na Ciebie niespodzianka. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziekuję, nie wiem czy sa jakies kursy ale na pewno spotkania ze wspólnym kartkowaniem. Tam można zobaczyć techniki itd... ja na razie nie moge na takie spotkanie dotrzeć bo ciągle coś ... Katrino dziekuję bardzo :) cieszę się że mnie znalazłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Elo ziomy, siema, ściema już was niema

  OdpowiedzUsuń